Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Chevrolet | Kalos

Денес 11:27 , ,

CHEVROLET KALOS 1.2 BENZIN -05 KLIMA

1 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
01 јул. 19:47 , ,

Chevrolet Kalos 2005godina benzin/plin

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
01 јул. 11:43 , ,

Chevrolet Kalos vo odlicna sostojba

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 45 000 - 49 999
21 јун. 18:17 , ,

Chevrolet Kalos

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 16:58 ,

CHEVROLET KALOS 1.4BENZIN/PLIN REG.CELA GODINA

2 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
13 јун. 02:50 , ,

Prodavam Chevrolet Kalos prv gazdaa

1 900 МКД

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
08 јун. 00:06 , ,

CHEVROLET KALOS 1.4 BENZIN-PLIN 2005 GODINA

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 19:49 , ,

ДОБРА ПОНУДА

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
23 фев. 11:18 , ,

Chevrolet Kalos

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
01 фев. 17:22 , ,

Chevrolet Kalos

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
01 јан. 18:48 , ,

Chevrolet Kalos 1.4 sx odlicna sostojba 11/2006

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
05 ноем. 11:49 , ,

Chevrolet Kalos vo Perfektna Sostojba

2 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
27 окт. 17:13 ,

CHEVROLET KALOS 1.4 16V 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
04 авг. 14:06 , ,

Chevrolet Kalos

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
25 јул. 22:33 , ,

Chevrolet Kalos

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
22 јул. 17:57 ,

Chevrolet Kalos -06

600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
13 јун. 22:17 , ,

Chevrolet Kalos

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
08 јун. 20:15 , ,

Chevrolet Kalos

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 14:08 , ,

Chevrolet Kalos

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
19 мај 15:44 , ,

Chevrolet Kalos

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
01 апр. 08:45 , ,

Chevrolet Kalos

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 85 000 - 89 999
28 мар. 16:26 , ,

Chevrolet Kalos itno

2 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
25 фев. 13:47 , ,

Chevrolet Kalos

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
17 фев. 22:07 , ,

Chevrolet Kalos 1.4 plin benzin

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
08 јан. 23:49 , ,

Chevrolet Kalos

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
28 дек. 11:53 ,

Chevrolet Kalos 1.2 benzin 120.000 km

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
10 септ. 19:34 , ,

Shevrolet Calos sedan -04

Година: 2004
Километража: 90 000 - 94 999
02 септ. 15:02 , ,

Chevrolet Kalos

1 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 12:28 , ,

Chevrolet Kalos prv sopstvenik

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 55 000 - 59 999
17 јул. 16:55 ,

Chevrolet Kalos 2007 Made in Ch

2 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
25 јун. 07:46 , ,

Kalos 2006g PRODAVAM ili MENUVAM

1 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
22 мар. 16:44 ,

Chevrolet Kalos 1.2 klima

2 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
25 јан. 13:02 , ,

Chevrolet Kalos

1 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
19 јан. 12:51 , ,

Chevrolet Kalos

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан. 21:11 , ,

Chevrolet Kalos cena povolna

1 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
05 јан. 17:59 , ,

CHEVROLET KALOS 1.4 BENZIN PLIN

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 јан. 00:04 , ,

CHEVROĹET KALOS 1.2

2 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
15 дек. 21:14 ,

Chevrolet Kalos

1 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
13 окт. 18:59 ,

CHEVROLET KALOS

1 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 85 000 - 89 999
26 јул. 17:10 ,

Chevrolet KALOS Klima 1.2 benzin

1 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
26 јул. 09:24 , ,

Chevrolet Kalos

1 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
08 јул. 13:51 , ,

Chevrolet Kalos 1.4

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
03 јун. 18:44 , ,

Chevrolet Kalos Itno

Година: 2005
Километража: 70 000 - 74 999
20 мар. 15:35 , ,

Chevrolet Kalos

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток