Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Chevrolet | Kalos

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 19:47 , ,

Chevrolet Kalos 2005godina benzin/plin

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:43 , ,

Chevrolet Kalos vo odlicna sostojba

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 45 000 - 49 999
21 јун. 18:17 , ,

Chevrolet Kalos

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 16:58 ,

CHEVROLET KALOS 1.4BENZIN/PLIN REG.CELA GODINA

2 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
08 јун. 00:06 , ,

CHEVROLET KALOS 1.4 BENZIN-PLIN 2005 GODINA

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 19:49 , ,

ДОБРА ПОНУДА

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
23 фев. 11:18 , ,

Chevrolet Kalos

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
01 фев. 17:22 , ,

Chevrolet Kalos

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
01 јан. 18:48 , ,

Chevrolet Kalos 1.4 sx odlicna sostojba 11/2006

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
05 ноем. 11:49 , ,

Chevrolet Kalos vo Perfektna Sostojba

2 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток