Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Chevrolet | Kalos | Pazar3

03 јан. 00:04 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

CHEVROĹET KALOS 1.2

2 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток