Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Chevrolet | Kalos

22 мар. 16:44 ,

Chevrolet Kalos 1.2 klima

2 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
15 дек. 21:14 ,

Chevrolet Kalos

1 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
13 окт. 18:59 ,

CHEVROLET KALOS

1 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 85 000 - 89 999
17 мар. 18:32 ,

Chevrolet Kalos 1.2 -05

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток