Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Chevrolet | Kalos

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


Денес 21:15 , ,

Шевролет Калос

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
26 окт. 18:03 , ,

Chevrolet Kalos 1.4 benzin/plin

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
26 окт. 10:43 , ,

Chevrolet Kalos vo odlicna sostojba

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 45 000 - 49 999
22 окт. 08:20 , ,

Chevrolet Kalos 1.4 plin benzin

2 400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
19 окт. 12:09 , ,

Chevrolet Kalos -05 benzin i plin

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
17 окт. 11:51 Претпријатие ,

Chevrolet Kalos 1.4 i Full 05 <Avto Connect>

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 60 000 - 64 999
27 септ. 14:42 , ,

Chevrolet Kalos benzin i plin -05

2 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
23 авг. 14:03 ,

Chervolet Kalos 1.4 Ecotec 97000km Zamena

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
16 авг. 19:26 ,

Se prodava

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
20 јул. 00:17 , ,

CHEVROLET KALOS SE 1.2 8V

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток