Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Chevrolet | Lacetti

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


11 мар. 09:06 , ,

CHEVROLET LACETTI -09 ODLICNA SOSTOJBA

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
20 дек. 10:41 , ,

CEVROLET LACETTI

2 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 00:31 , ,

Chevrolet Lacceti

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
03 септ. 17:42 ,

Chevrolet Lacetti

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
14 јун. 15:15 ,

Chevrolet Lacetti 1,4 16v -06 Benzin/Plin

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 14:00 , ,

Chevrolet

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
14 авг. 15:04 , ,

Chevrolet Lacetti

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
20 апр. 17:52 , ,

CHEVROLET LACETTI 1.4 PLIN SO ATEST -06

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
22 мар. 13:46 , ,

Chevrolet Lacetti -07

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
04 мар. 14:31 , ,

Chevrolet Lacetti -07

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 55 000 - 59 999
Кон почеток