Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Chevrolet | Matiz

Вчера 08:37 ,

MATIZ -REGISTRIRAN-NE TAXIRAN

1 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
05 јул. 18:17 , ,

Se prodava Chevrolet Matiz

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 65 000 - 69 999
21 мај 19:00 ,

Chevrolet Matiz -05

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 85 000 - 89 999
09 апр. 19:24 ,

Matiz i viti 2002 ne gjendje te mire

750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 75 000 - 79 999
23 мар. 13:31 , ,

Chevrolet matiz -04 78000km

1 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 75 000 - 79 999
05 авг. 10:19 , ,

Matiz Chevrolet -05

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
02 мај 13:54 , ,

Chevrolet Matiz Ekstra socuvan

1 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 50 000 - 54 999
26 мар. 12:46 ,

Chevrolet Spart 0.8 -05 125000km

1 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
25 мар. 14:53 ,

Chevrolet Spart 1.0 SO KLIMA

1 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
09 фев. 16:39 , ,

Chevrolet Matiz

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
02 фев. 22:16 , ,

Chevrolet Matiz

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
02 јан. 16:13 , ,

Chevrolet Matiz -05 benzin

1 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
20 авг. 12:07 , ,

CHEVROLET MATIZ -05

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
24 јан. 11:48 Претпријатие , ,

MATIZ -05 PLIN A-TEST REG CELA GODINA EVTIN ZAMENA

1 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
15 ноем. 12:25 , ,

Chevrolet Matiz

1 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 12:43 , ,

Chevrolet Matiz

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 40 000 - 44 999
01 септ. 19:36 , ,

Chevrolet Matiz plin

1 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
02 јун. 17:31 ,

Chevrolet Matiz

2 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 65 000 - 69 999
19 мај 16:35 ,

Chevrolet Matiz

1 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
13 апр. 21:21 ,

Chevrolet Matiz

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
11 мар. 12:28 , ,

Chevrolet Matiz

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
15 фев. 15:45 ,

Chevrolet Matizz

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
30 јан. 23:42 ,

Chevrolet Matiz

1 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
24 дек. 17:36 ,

Chevrolet Matiz -06

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
24 дек. 17:24 ,

Chevrolet Matiz -06

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
01 дек. 17:45 ,

Chevrolet Matiz -04

1 640 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
14 ноем. 12:01 , ,

Chevrolet Matiz -06

999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 10 000 - 14 999
24 окт. 23:11 , ,

Chevrolet Matiz -05i

950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 20:08 ,

Chevrolet Matiz -05

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
18 јун. 05:44 ,

Chevrolet Matiz -04

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
23 мар. 10:32 , ,

Chevrolet Matiz -04

Година: 2004
Километража: 70 000 - 74 999
18 мар. 18:37 , ,

Chevrolet Matiz -05

1 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
25 фев. 03:40 , ,

Chevrolet Matiz -05

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
23 фев. 20:10 , ,

Chevrolet Matiz -05

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
22 фев. 13:06 , ,

Chevrolet Matiz -05

Година: 2005
Километража: 55 000 - 59 999
16 фев. 00:43 , ,

CHEVROLET MATIZ -05

1 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
09 ноем. 19:14 , ,

CHEVROLET MATIZ -04

1 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
20 окт. 23:30 , ,

Chevrolet Matiz -05

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 65 000 - 69 999
24 авг. 20:00 , ,

Chevrolet Matiz -05

Година: 2005
Километража: 65 000 - 69 999
27 јун. 07:53 , ,

Chevrolet Matiz -04

1 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 15:01 , ,

Chevrolet Matiz -04

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
12 мај 02:24 ,

Daewoo Matiz -05

1 590 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
12 фев. 08:28 , ,

Chevrolet Matiz -07

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
25 јан. 15:39 ,

Chevrolet Matiz -05

1 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток