Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Chevrolet | Matiz

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 08:37 ,

MATIZ -REGISTRIRAN-NE TAXIRAN

1 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
05 јул. 18:17 , ,

Se prodava Chevrolet Matiz

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 65 000 - 69 999
21 мај 19:00 ,

Chevrolet Matiz -05

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 85 000 - 89 999
09 апр. 19:24 ,

Matiz i viti 2002 ne gjendje te mire

750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 75 000 - 79 999
23 мар. 13:31 , ,

Chevrolet matiz -04 78000km

1 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 75 000 - 79 999
05 авг. 10:19 , ,

Matiz Chevrolet -05

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
02 мај 13:54 , ,

Chevrolet Matiz Ekstra socuvan

1 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 50 000 - 54 999
26 мар. 12:46 ,

Chevrolet Spart 0.8 -05 125000km

1 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
25 мар. 14:53 ,

Chevrolet Spart 1.0 SO KLIMA

1 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток