Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Chevrolet | Nubira | Pazar3

15 окт. 01:54 Автомобили , Скопjе , Бутел

Chevrolet Nubira 2.0 crx 150 ks

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 септ. 22:08 Автомобили , Тетово

Chevrolet Nubira

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
12 авг. 02:04 Автомобили , Скопjе , Чаир

Chevrolet Nubira -08 2.0D

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 15:15 Автомобили , Струмица

CHEVROLET NUBIRA CH

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток