Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Chevrolet | Nubira

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


15 окт. 01:54 , ,

Chevrolet Nubira 2.0 crx 150 ks

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 септ. 22:08 ,

Chevrolet Nubira

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
12 авг. 02:04 , ,

Chevrolet Nubira -08 2.0D

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 15:15 ,

CHEVROLET NUBIRA CH

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток