Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Chevrolet | Orlando | Pazar3

29 мар. 16:31 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet Orlando

8 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 50 000 - 54 999
26 ноем. 14:27 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SMART FORFOUR 1.5 DCI

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток