Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Chevrolet | Rezzo

29 јун. 19:11 ,

Chevrolet Rezzo -07

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток