Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Chevrolet | Trailblazer | Pazar3

12 јан. 12:02 Автомобили , Скопjе , Карпош

Diplomatic car - Chevrolet Trailblazer 4.2l LT

9 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток