Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Chevrolet | Trailblazer

12 јан. 12:02 , ,

Diplomatic car - Chevrolet Trailblazer 4.2l LT

9 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток