Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Chevrolet

2500 , 2
Aveo , 150
Beretta , 1
Blazer , 1
Camaro , 7
Caprice , 1
Captiva , 124
Chevelle , 1
Cruze , 90
Epica , 8
Express , 1
Impala , 1
Kalos , 79
Lacetti , 16
Malibu , 1
Matiz , 52
Nubira , 6
Orlando , 3
Rezzo , 1
Spark , 161
Tahoe , 1
Venture , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Chevrolet | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 апр. 20:24
Линк
, ,

Chevrolet Aveo

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 12:43 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 2007 ful oprema atest plin

1 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:13 , ,

Chevrolet Aveo

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:03 , ,

Chevrolet Kalos 1.4 benzin/plin

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:57 , ,

Chevrolet Tahoe LTZ 4x4

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 11:43 , ,

Chevrolet Kalos vo odlicna sostojba

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 01:45 , ,

Chevrolet Spark

1 899 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 01:40 , ,

Chevrolet Spark

1 899 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
07 апр. 09:49 , ,

Chevrolet Aveo 2006

1 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 10:00 Претпријатие ,

Chevrolet Kalos 1.2 metan 2006

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
07 апр. 09:52 Претпријатие ,

Chevrolet Cruze navi 2.0 full 2010

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
05 апр. 20:24 , ,

Chevrolet Aveo

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 апр. 02:52 ,

SEVROLET KALOS 1.2 BENZIN FUL OPREMA

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
04 апр. 10:18 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 benzin i plin 2008

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
02 апр. 23:08 , ,

Chevrolet Matiz benzin plin 2009

2 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
02 апр. 04:18 , ,

Chevrolet Camaro 2LT RS V6 3.6L 323hp

29 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
01 апр. 22:19 , ,

Chevrolet Matiz 0.8

1 749 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
26 фев. 22:16 , ,

Chevrolet Spark 2006

2 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
30 мар. 16:27 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 CDTI 4x4 2007

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 23:26 ,

Prodavam Chevrolet Cruze 2010god.

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
28 мар. 16:48 , ,

Chevrolet Aveo 2008

2 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
28 мар. 13:07 ,

Chevrolet Spark 2006

1 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
24 мар. 03:41 , ,

Chevrolet Captiva 2.2 diesel FWD - prv sopstvenik

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
22 мар. 18:53 , ,

[Prodazba] Chevrolet Cruze 1.6 benzin 99000km prv gazda

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
21 мар. 20:17 ,

chevrolet epica

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
19 мар. 21:25 , ,

prodavam

4 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
19 мар. 09:55 , ,

Chevrolet Malibu 2.0 dizel 2013

8 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 08:58 , ,

Chevrolet Aveo 2007 od prv sopstvenik

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
15 мар. 21:56 ,

Chevrolet captiva 2006 automatic

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 04:34 ,

ska prblem

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
03 мар. 20:36 ,

Chevrolet Spark 2007

1 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
03 мар. 20:11 , ,

Chevrolet Captiva 2.0D LS

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 20:50 , ,

Продажба на Chevrolet Cruze

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
01 мар. 19:42 , ,

Chevrolet Cruze

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
01 мар. 09:53 , ,

CHEVROLET ORLANDO 2.0 CDTI

5 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 21:48 , ,

Matiz shevrolet

1 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 60 000 - 64 999
23 фев. 15:54 , ,

PRODAVAM CHEVROLET CAPTIVA VO ODLICNA SOSTOJBA

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
05 фев. 11:27 ,

Chevrolet Cruze

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
01 фев. 01:56 ,

Chevrolet Spark 2006- 69400km

Година: 2006
Километража: 65 000 - 69 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Chevrolet | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации