Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Chevrolet | Pazar3

Aveo , 1
Captiva , 1
09 јун. 17:04 Автомобили , Струмица , Василево

Chevrolet Aveo 1.4

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
23 окт. 13:17 Автомобили , Струмица , Василево

Chevrolet Captiva

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток