Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Chrysler | Друг модел

12 јун. 23:23 Претпријатие ,

CHRAYSLER LACIA THEMA 3.0V6 239KS 8G PLATINIUM -12

17 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
29 септ. 13:57 , ,

Sunbeam 69 godina-old timer

1 500 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 5 000 - 9 999
06 јул. 14:51 ,

Chraysler -02

7 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
28 ноем. 16:14 ,

CHRYSLER TOURING CRD

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 13:15 , ,

Sumbeam Chrysler

Година: 70-тите
Километража: 250 000 - 299 999
22 ноем. 17:38 , ,

Chrysler DODGE 4x4 -98

Година: 1998
Километража: 90 000 - 94 999
04 јан. 14:25 ,

Chrysler Town & Country -02

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
01 јул. 16:53 , ,

Chrysler -03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
14 мај 14:01 ,

Chrysler Neon -96 + uste edna vo delovi

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток