Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Chrysler | Grand Voyager

10 дек. 14:54 ,

CHRYSLER GRAND VOYAGER 2.4 BENZIN 7 LICA

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток