Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Chrysler | New Yorker

07 јун. 14:34 , ,

Chrysler Turbo Disel -96

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток