Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Chrysler | PT Cruiser | Pazar3

19 ноем. 08:54 Автомобили , Делчево

Chrysler PT Cruiser 2.2 CDRI

4 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
18 ноем. 16:00 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Chrysler PT cruiser -05

2 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 13:55 Автомобили , Тетово , Боговиње

Chrysler PT CRUISER 2.2crd

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 21:14 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chrysler PT Cruiser 2.2 Limited CRD -04

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 12:45 Претпријатие Автомобили , Гостивар

CHRYSLER PT CRUISER 2.0 ITNO

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 11:21 Автомобили , Тетово

Chrysler PT Cruiser 2.2cdi lizing24rati bez kamata

3 599 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 12:32 Автомобили , Битола , Новаци

Chrysler PT Cruiser

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 11:19 Автомобили , Битола

Chrysler PT cruiser 2000cc 104kw

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 14:05 Автомобили , Штип

Chrysler Pt Cruiser extra

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
19 септ. 21:16 Автомобили , Скопjе , Центар

Chrysler PT Cruiser

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
30 јун. 15:47 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Chrysler PT Cruser

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 14:10 Претпријатие Автомобили , Тетово

CHRYSLER PT Cruiser 2.2CRD Limited

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
07 окт. 16:31 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Chrysler Pt Cruiser 2.2 crd

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 12:15 Автомобили , Штип

CHRYSLER PT CRUISER 2.2crdi limited edition

3 299 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 21:29 Автомобили , Радовиш

Chrysler Pt Cruiser

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
16 мар. 11:54 Автомобили , Куманово

Chrysler PT Cruiser

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 14:20 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chrysler PT Cruiser -06

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
15 јун. 23:44 Автомобили , Радовиш

Chrysler PT Cruiser 2200 kubika 90kw moze zamena

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
20 апр. 19:53 Автомобили , Скопjе , Скопје

Chrysler PT Cruiser -04 2.0 Mercedes motor cd

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
30 јан. 12:52 Автомобили , Неготино

CHRYSLER PT CRUISER 2.2 CRD -04

3 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
26 јан. 22:13 Автомобили , Ресен

Chrysler PT Cruiser -04 itno

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
25 јан. 15:32 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Chrysler PT Cruiser perfektno -03

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
21 дек. 13:19 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

CHRYSLR CLASSIC PT CRUISER 2.2 CRD -03

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
13 ноем. 14:40 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Chrysler PT Cruiser -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
01 ноем. 17:56 Автомобили , Скопjе , Илинден

Chrysler PT Cruiser 2.2 CRD -02

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
27 септ. 15:56 Автомобили , Скопjе , Центар

Chrysler PT Cruiser 2.2 itno -04

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
14 јул. 12:24 Автомобили , Кичево

Chyrsler PT Cruiser 2.0.i

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 17:15 Автомобили , Скопjе , Сарај

Chrysler PT Cruiser 2.0 -02

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
04 апр. 19:45 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

CHRYSLER PT CRUISER -07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
21 фев. 16:36 Автомобили , Тетово , Желино

Chrysler PT Cruiser -03

4 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток