Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Chrysler | PT Cruiser

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 09:54 ,

Chrysler PT Cruiser 2.2 CDRI

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 јун. 19:32 ,

Se prodava Crysler PT Cruiser

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 19:19 ,

Chrysler PT Cruiser

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
14 дек. 15:03 , ,

CHRYSLER PT CRUISER

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
26 авг. 21:14 , ,

Chrysler PT Cruiser 2.2 Limited CRD -04

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 11:21 ,

Chrysler PT Cruiser 2.2cdi lizing24rati bez kamata

3 599 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 12:32 , ,

Chrysler PT Cruiser

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 11:19 ,

Chrysler PT cruiser 2000cc 104kw

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток