Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Chrysler | Stratus

16 мар. 21:14 , ,

Crysler Steatus LX 2.0

1 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
11 јун. 08:08 , ,

Chrysler Stratus 2.5 benzin plin full oprema

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
20 мај 22:05 ,

Chrysler Stratus -98 ZAMENA ZA MOTOR

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
02 мај 22:39 , ,

Chrysler Stratus -98

Година: 1998
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток