Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Chrysler | Vision

08 јул. 12:48 , ,

Chrysler Vizion 3.5

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
08 јул. 12:48 , ,

Chrysler Vision 3.5

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 12:48 , ,

Chrysler Vision 3.5

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток