Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Chrysler | Voyager

03 мар. 15:32 , ,

Chrysler Voyager

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 21:04 ,

Chrysler Voyager 2.5TD

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
19 јан. 23:10 , ,

CHRYSLER VOYAGER 2.5 CDI -03

3 449 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
07 окт. 16:12 , ,

Chrysler Voyager

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 19:04 ,

Chraysler Voyager 200km/h

130 000 МКД

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 јун. 17:49 ,

CHRYSLER VOYAGER 2.5 TDI dizel

2 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 30 000 - 34 999
06 јан. 21:00 ,

Chrysler Voyager

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 10:27 , ,

Chrysler Voyager 2005 FULL

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 13:13 ,

Chrysler Voyager itno

890 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 18:23 , ,

Chrysler Voyager SE

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
19 јан. 17:01 , ,

Chrysler Voyager 25 CRD

2 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
14 јан. 14:48 , ,

Chrysler Voyager

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
11 дек. 19:19 , ,

Chrysler Voyager

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
10 дек. 22:23 ,

Chrysler Voyager vo odlicna sostojba

2 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
25 авг. 20:10 , ,

Chrysler Voyager

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
22 окт. 18:53 ,

CHRYSLER vo odlicna sostojba moze zamena

2 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
02 окт. 20:15 , ,

Chrysler Voyager

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 23:16 , ,

Chrysler Voyager -03

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 20:36 , ,

CHRYSLER VOYAGER -02

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 15:21 , ,

CHRYSLER VOYAGER 2.5CDI FULL OPREMA -01

3 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 21:54 , ,

Chrysler Voyager 2.5-03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 19:55 ,

Chraysler Voyager TOP -04

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
27 ноем. 21:35 ,

Chrysler Voyager -00

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
17 ноем. 03:12 , ,

Chrysler Voyager -97

2 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 09:20 , ,

Chrysler Voyager -00

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 11:47 , ,

CHRYSLER VOYAGER -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 11:25 ,

CHRYSLER GRAND VOYAGER 2.5 TD -98

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
26 мај 19:49 ,

Chrysler Voyager -00

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 23:01 , ,

Chrysler Voyager -97

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
08 мај 19:04 ,

Chrysler Vojager TD - 95

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 20:23 , ,

Chrysler Voyager -03

1 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 03:10 , ,

Chrysler Voyager -02

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 12:27 , ,

Chrysler Voyager 2.5 CRD -03

1 390 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток