Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën

2 CV , 2
AX , 36
Berlingo , 364
BX , 6
C1 , 51
C2 , 102
C3 , 472
C4 , 401
C5 , 230
C6 , 7
C8 , 28
C-Crosser , 4
C-Elysée , 4
CX , 3
DS , 2
DS3 , 6
DS4 , 8
DS5 , 3
Evasion , 7
GSA , 2
Jumper , 18
Jumpy , 17
Nemo , 34
SAXO , 155
Visa , 2
Xantia , 94
XM , 7
Xsara , 258
ZX , 72
25 јул. 00:21
Линк
,

Citroen C3 -19

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
25 јул. 16:53
Линк
,

Се продава ЦИТРОЕН БХ

30 000 МКД

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 13:55
Линк
, ,

Citroen C4 1.6 BLUE HDI Dizel

9 699 ЕУР

Година: 2017
Километража: 35 000 - 39 999

Денес 09:02 , ,

CITROEN SAXO 1,5 DIZEL MODEL ( BIG) ,KUPEN MK

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 02:06 , ,

Citroen C5 V6 -05

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:51 , ,

Citroen C3 Pluriel

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:51 , ,

Citroen Berlingo 1.9

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:11 , ,

PRODAVAM CITROEN XSARA PICASO 1.6 HDI 2007 GOD.

3 420 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:21 , ,

Citroen C3 1.4HDi "08

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:08 , ,

Citroen C4 neuvezuvan 1.4 benzin 90ks -06

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 20:11 , ,

Продавам

2 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:00 ,

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:01 , ,

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:29 ,

Citroen Xsara Picasso

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:27 , ,

Citroen C3 Picasso 1.6 HDI -09 142000km

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 16:16 , ,

Citroen Berlingo 1.6hdi

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:59 Претпријатие , ,

CITROEN C4 NEUVEZUVAN 1.6 HDI

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 15:30 Претпријатие , ,

Citroen C2 1.4hdi -06 Registriran

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:42 , ,

Citroen C4 Picaso Avtomatik

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 13:20 , ,

Citroen Xsara

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:14 , ,

Citroen C4

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 12:59 , ,

Citroen Berlingo 1.6hdi 90ks -07 Panorama

3 790 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:25 ,

Citroen C4 1.4i Neuvezuvano

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:03 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.4 HDI--REDIZAJN--MODEL 2015--NOVO!!!!

5 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 09:20 , ,

CITROEN C3 1 1 2007 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN

2 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
04 авг. 23:48 Претпријатие ,

Citroen C3 XTR 1.6HDi 90ks UNIKAT -07

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
04 авг. 20:53 ,

Citroen C3

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 20:44 ,

Citroen Xsara 1.9 D

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 30 000 - 34 999
04 авг. 19:52 , ,

Citroen C3 1.4HDI Eksluzive

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
04 авг. 19:49 ,

Citron Xsara -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 19:17 , ,

Citroen C5 exclusive

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 18:42 , ,

Citroen c4 grand pikaso

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
04 авг. 18:39 Претпријатие , ,

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI 82KW -10

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
04 авг. 18:35 ,

Citroen C5

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 17:10 ,

CITROEN XSARA 2.0 TDI 90 KS

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 15:34 , ,

CITROEN BERLINGO 1,6 HDI

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
04 авг. 15:21 ,

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
04 авг. 15:03 , ,

CITROEN C4 1.4 -08

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
04 авг. 14:06 , ,

Citroen C4 Diesel top

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 13:57 Претпријатие , ,

CITROEN C4 1.6 16V -07 PERFEKTNA SOSTOJBA

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
04 авг. 13:51 , ,

Citroën C5 HDI Euro5

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
04 авг. 13:45 , ,

CITROEN BERLINGO 2.0 hadei

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999
04 авг. 12:55 , ,

CITROEN C3 NEUVEZENA

2 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 авг. 10:59 , ,

Citroen Xsara 1.9 Dizel

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
04 авг. 10:23 Претпријатие , ,

CITROEN C4 1.6 HDI 109 KS-MOBIL-STEF

2 790 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток