Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën | Друг модел

24 ноем. 01:30 , ,

CITROEN C15 D

880 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
03 ноем. 06:41 ,

Delovi za dijana

2 500 МКД

Година: 1982
Километража: 10 000 - 14 999
10 авг. 16:42 , ,

Citroen C4 Picaso Avtomatik

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
23 јул. 12:04 , ,

Oldtimer

3 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 10 000 - 14 999
04 мар. 20:16 , ,

CITROEN X-TR 1.4 БЕНЗИН 90КС

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
26 дек. 20:09 ,

Citroen Pick up

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 19:26 , ,

Citroen Ami 8

500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 60 000 - 64 999
30 мај 09:00 Претпријатие , ,

CITROEN C3 PICASSO -10

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
28 апр. 08:19 ,

Citroen Oltena 12 TRS cena po dogovor

Година: 1995
Километража: 55 000 - 59 999
22 фев. 16:28 , ,

Citroen 19

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
08 фев. 12:40 , ,

Citroen

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
20 јун. 15:33 , ,

Citroen Pikap C 15 Dizel

38 000 МКД

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
24 мај 01:24 , ,

Citroen

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
29 јан. 11:47 , ,

Citroen C25

Година: 1991
Километража: 5 000 - 9 999
12 јан. 00:50 , ,

Citroen

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
20 авг. 18:57 ,

Citroen Dijana postar model -70

350 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 80 000 - 84 999
15 мај 15:06 , ,

Citroen AMI 8 -75

400 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 95 000 - 99 999
17 мар. 23:14 ,

CITROEN C15 -96

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
17 ноем. 23:38 , ,

Citroen GS Pallas -80

550 ЕУР

Година: 1980
Километража: 120 000 - 129 999
26 апр. 14:43 ,

Citroen -99

Година: 1999
Километража: 55 000 - 59 999
05 апр. 04:45 ,

Citroen C-ELYSEE -14

9 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 10 000 - 14 999
04 апр. 15:32 ,

Citroen C-ELYSEE -14

9 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 10 000 - 14 999
18 јан. 23:26 , ,

Citroen C 15 - 95

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток