Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Citroën | 2 CV | Pazar3

11 дек. 15:29 Автомобили , Велес , Градско

Citroen 2 CV

350 ЕУР

Година: 1986
Километража: 85 000 - 89 999
11 јун. 21:45 Автомобили , Штип

Citroen 2 CV -70

Година: 70-тите
Километража: 35 000 - 39 999
Кон почеток