Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Citroën | AX

01 мај 21:31 ,

Citroen Ax 1.1 benzin -97

360 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток