Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Citroën | BX

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


12 јун. 21:55 , ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 19:21 ,

Citroen BX19 RD ispraven tehnicki vozna sostojba

500 ЕУР

Година: 1988
Километража: 170 000 - 179 999
31 јул. 17:29 , ,

Citroen BX

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
09 јул. 17:25 , ,

Citroen BX

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 110 000 - 119 999
08 авг. 14:18 Претпријатие , ,

CITROEN BX 16 TRS -87 ZA DELOVI

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1987
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток