Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën | Berlingo

Вчера 12:46 , ,

Citroen Berlingo Tovarno

4 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:28 , ,

CITROEN BERLINGO 2.0 HDI

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:13 , ,

CITROËN BERLINGO 1.9 DIZEL -06 SO 120 000KM

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
06 јул. 16:49 Претпријатие ,

CITROEN BERLINGO 1.9 D KLIMA EXTRA SACUVANO

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 јул. 16:16 , ,

Citroen Berlingo 1.6hdi

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
05 јул. 15:34 , ,

CITROEN BERLINGO 1,6 HDI

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
05 јул. 13:45 , ,

CITROEN BERLINGO 2.0 hadei

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999
02 јул. 18:01 Претпријатие ,

Bmw 118d -07 Sega donesen od Svajcarija

5 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
01 јул. 15:43 , ,

Citroen Berlingo 1.6hdi 90ks -07 Panorama

3 890 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
29 јун. 16:59
Линк
,

Citroen Berlingo -09

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
28 јун. 15:29 , ,

Citroen Berlingo 2009 god klima 5 vrati

3 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
20 јун. 16:45 , ,

Продавам

2 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 02:50 , ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
10 јун. 02:43 , ,

1.6 motor disel

2 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 25 000 - 29 999
07 јун. 03:46 , ,

Citroen berlingo 1.9 dizel so ful oprema klima

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
30 мај 13:08 ,

Citroen Berlingo -10

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
22 мај 09:46 , ,

Citroen Berlingo -11

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
19 мај 19:35 ,

Citroen Berlingo

90 000 МКД

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 03:23 , ,

Citroen Berlingo 1.9 prv gazda 2006g.ful oprema

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
12 мај 21:35 , ,

Citroen Berlingo

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
04 мај 13:03 , ,

Citroen Berlingo

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
02 мај 21:36 , ,

Citroen berlingo 1.9 dizel 51kw so ful oprema

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
01 апр. 14:23 ,

Citroen Berlingo -03 moze zamena

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 13:01 ,

CITROEN BERLINGO 1.4 PLIN-BENZIN

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
11 мар. 21:30 , ,

Citroen Berlingo cena po dogovor

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
26 фев. 23:57 , ,

Citroen Berlingo 1.9 dizel -98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
24 фев. 19:03 ,

Citroen Berlingo -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 14:30 , ,

Citroen Berlingo

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
21 фев. 19:14 , ,

CITROEN BERLINGO 1.6 HDI -09

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 17:49 ,

CITROEN BERLINGO 1.6HDI 90KS MULTISPACE MAKS AUTO

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
18 фев. 20:17 ,

CITROEN BERLINGO 2.OHDI

1 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 18:07 ,

Citroen Berlingo 1.6 dizel

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
31 јан. 23:48 Претпријатие ,

CITROEN BERLINGO 1.6 HDI 90 ks -12

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
10 јан. 14:26 , ,

CITROEN BERLINGO

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 12:28 , ,

Citroen berlingo 1.6hdi -12

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
09 јан. 04:33 ,

Citroen Berlingo

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 14:31 , ,

Citroen Berlingo 1.9 D

1 850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
23 дек. 14:47 , ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек. 11:38 ,

Citroen Berlingo -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
16 дек. 17:39 ,

Citroen Berlingo

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 23:16 ,

Citroen Berlingo -10

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 22:45 , ,

PEUGEOT PARTNER 1.6HDI -07 MULTISPICE ODLICNO

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
10 дек. 02:33 , ,

Citroen Berlingo

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 02:33 , ,

Citroen Berlingo

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток