Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën | C-Crosser

Вчера 08:42 Претпријатие ,

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 MK TABLI PERFEKTEN

8 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
04 мај 15:41 Претпријатие ,

CITROEN C CROSSER 2.2 HDI 4x4 2011 год

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
29 фев. 08:32 , ,

Citroen C-Crosser 2.2 HDI

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
27 јул. 19:04 ,

Citroen C-Crosser -08 Full

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
07 фев. 16:01 , ,

Citroen C-CROSSER 2.2D 156KS 4X4

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток