Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën | C1

Вчера 14:03 Претпријатие , ,

CITROEN C1 1.4 HDI PERFEKTNA SOSTOJBA

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
10 јун. 02:43 ,

Citroen C1 1.4 HDI KLIMA

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
05 јун. 00:03 , ,

CITROEN C1

2 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
03 јун. 16:01 , ,

Citroen C1 2012

39 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
03 јун. 12:41 Претпријатие ,

Citroen C1 1.0 i Full 06 Avto Connect

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр. 11:24 , ,

Citroen C1-07

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 11:56 , ,

Citroen C1

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
26 окт. 15:04 ,

Citroen C1 -09

2 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
21 септ. 11:41 , ,

Citroen C1

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
03 септ. 17:22 ,

CITROEN C1 1.4 HDI -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг. 13:36 ,

Citroen C1 1.0

3 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
04 јул. 09:15 , ,

Citroen C1 ITNO

2 550 ЕУР

Година: 2011
Километража: 85 000 - 89 999
24 мај 14:24 , ,

Citroen C1 -07 so 5 vrati i klima ured socuvan

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
09 мај 15:53 , ,

Citroen C1 -07 1.0 benz. 5 vrati so klima ured

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
13 мар. 15:17 ,

Citroen C1

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
02 фев. 23:52 , ,

Cotroen C1

3 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
02 фев. 23:40 , ,

Citroen C1

3 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 65 000 - 69 999
23 јан. 21:01 ,

Citroen C1

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
20 јан. 23:14 , ,

CITRIEN C1

3 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
31 авг. 23:12 ,

Citroën C1

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
29 авг. 23:45 ,

Citroen C1 diesel

3 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 17:40 , ,

Citroen C1 so klima neuvezuvan 33.oookm

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 30 000 - 34 999
22 мај 15:08 ,

Citroen C1 nov uvoz ch god 2010 1.0 benzin extra

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
03 мај 14:32 , ,

Citroen C1

2 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
24 мар. 17:53 , ,

Citroen C1

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
29 дек. 00:51 ,

Citroen C1 Full oprema -07

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
23 септ. 18:35 , ,

Citroen C1

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
15 авг. 21:24 ,

Citroen C1

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 60 000 - 64 999
14 авг. 23:20 ,

Citroen C1

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
01 јул. 17:55 , ,

Citroen C1

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
03 јун. 14:36 ,

CITROEN C1 1.0 FULL OPREMA 80 000KM

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 75 000 - 79 999
17 фев. 08:16 Претпријатие ,

Citroen C1 perfecten

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
05 дек. 22:30 , ,

Citroen C1 1.4 hdi -09 KUKLA

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
06 ноем. 18:35 ,

Citroen C1 -10

Година: 2010
Километража: 25 000 - 29 999
28 авг. 18:35 ,

CITROEN C1 -07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
20 авг. 18:41 ,

Citroen C1 -07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 75 000 - 79 999
18 јул. 15:38 ,

Citroen C1 -09

3 640 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
08 јул. 19:53 ,

CITROEN C1 -07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
11 мај 17:58 , ,

CITROEN C1 SO FULL OPREMA REGISTRIRAN

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
02 мар. 15:52 ,

Citroen C1 -07

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
31 мај 16:31 ,

Citroen C1 -07

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
13 мај 22:23 ,

Citroen C1 1.0 -13

6 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
26 апр. 08:38 ,

Citroen C1 -07

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
02 апр. 23:42 , ,

Citroen C1 -10

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
02 апр. 16:35 ,

Citroen C1 -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 45 000 - 49 999
31 мар. 20:07 , ,

Citroen C1 atestiran plinski ured -00

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
30 мар. 21:06 ,

Citroen C1 -05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток