Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | Citroën | C1

20 мај 11:26 Претпријатие ,

Citroen C1 1.0 i Full 06 Avto Connect

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 21:01 ,

Citroen C1

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
22 мај 15:08 ,

Citroen C1 nov uvoz ch god 2010 1.0 benzin extra

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
29 дек. 00:51 ,

Citroen C1 Full oprema -07

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
23 септ. 18:35 , ,

Citroen C1

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
03 јун. 14:36 ,

CITROEN C1 1.0 FULL OPREMA 80 000KM

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 75 000 - 79 999
Кон почеток