Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Citroën | C2 | Pazar3

Вчера 11:21 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROËN C2 1.4 HDI -06 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
11 ноем. 15:12 Автомобили , Скопjе , Карпош

CITROEN C2 VTR 1.4 HDI -07

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
06 ноем. 12:18 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Citroen C2 1.4 hdi -09 tovarno

2 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
26 окт. 11:40 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen C2 14 HDI neuvezuvan

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
21 окт. 18:07 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C2 VTR -06 HDi

2 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
29 септ. 23:07 Претпријатие Автомобили , Делчево

Citroen C2 1.4 i benzin 73 ks -06

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 авг. 15:57 Претпријатие Автомобили , Велес

CITROEN C2 1.4 HDI -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
11 јул. 11:36 Автомобили , Охрид

CITROEN C2

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
27 јун. 20:05 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen C2 1.4HDI -06

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 мај 21:46 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Citroen C2

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
13 мај 09:52 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen C2

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 10 000 - 14 999
24 апр. 09:11 Автомобили , Струмица

Citroen C2 VTR

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 85 000 - 89 999
21 апр. 10:48 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

CITROENC2 POD ITNO EVTINO

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
12 апр. 12:10 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Citroen C2 Sebastian Loeb

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
02 апр. 16:28 Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C2 1.4HDI SO FULL OPREMA NEUVEZENO

2 599 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
18 мар. 11:55 Автомобили , Неготино

Citroen C2 1.4HDI

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
10 мар. 19:21 Автомобили , Штип

Citroen C2

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
27 дек. 19:14 Автомобили , Куманово

Citroen C2 1.1 uvezeno od Germanija

2 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
24 дек. 13:54 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen C2

999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
21 дек. 18:46 Автомобили , Куманово

Citroen C2 kupen vo Mk

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
25 ноем. 16:00 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroen C2

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 22:11 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C2 neuvezuvan

2 399 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
07 ноем. 15:16 Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN C2 1.1 60KS

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
10 окт. 13:42 Автомобили , Гостивар

Citroen C2 1.0 klima

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 15:37 Автомобили , Куманово

Citroen C2 VTS

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
05 септ. 22:26 Автомобили , Штип

CITROEN C2

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
21 авг. 01:28 Автомобили , Велес

CITROEN C2 1.4 HDI FULL OPREMA KLIMA

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг. 21:01 Автомобили , Велес

Citroen C2 VTR

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
13 јун. 17:19 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroen C2 1.4hdi -05 full oprema

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
05 јун. 10:55 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroen C2

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
05 јун. 08:46 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Citroen C2 ITNO SO POPUST

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
24 апр. 10:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN C2 1.1i 44KW UNIKATNO AUTO KODEKS

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
19 апр. 15:57 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen C1

Година: 2005
Километража: 60 000 - 64 999
12 апр. 11:56 Автомобили , Кавадарци

CITROEN C2 1.4 HDI KAKO NOVO

2 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
07 апр. 20:27 Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C2 1.4 HDI extra cena Itno moze zamena

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
07 апр. 19:59 Автомобили , Валандово

Citroen C2

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 22:52 Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen C2 1.4 HDI Sport itno

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 20:07 Автомобили , Скопjе , Центар

CITROEN C2 EVTINO

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
05 фев. 14:28 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Top mladalacko kolice Citroen C2

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток