Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën | C3

Вчера 13:33
Линк
,

Citroen C3

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 02:29 ,

Citroen C3

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:33 ,

CITROEN C3 -08 BENZIN

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 23:19
Линк
, ,

Citroen!!!!

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 18:02 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.4 HDI--REDIZAJN--MODEL 2015--NOVO!!!!

5 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 17:51 Претпријатие , ,

CITROEN C3 1.1i 2010 44kw AUTOBERN

4 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 13:33
Линк
,

Citroen C3

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 08:10 , ,

CITROEN C3 1 1 -07 FULL OPREMA ATEST PLIN

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
11 авг. 22:51 , ,

Citroen C3 Pluriel

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 21:21 , ,

Citroen C3 1.4HDi "08

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 21:04 Претпријатие , ,

CITROEN C3 PLURIEL jimauto

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 75 000 - 79 999
11 авг. 20:59 ,

CITROEN C3 1.1 BENZIN -07 EXCLUSIVE MODEL

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
11 авг. 18:27 , ,

Citroen C3 Picasso 1.6 HDI -09 142000km

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
11 авг. 13:15 , ,

Citroen C3 1.4 Benzin -04

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 75 000 - 79 999
11 авг. 10:43 Претпријатие , ,

CITROEN C3 1.6 HDI -10 FULL OPREMA FABRIKA REG

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 09:22 Претпријатие ,

Citroen C3 XTR 1.6HDi 90ks UNIKAT -07

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
10 авг. 20:21 ,

CITROEN C3 1.4HDI 70ks 5l/100km EXCLUSIVE MAKSAUTO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 19:52 , ,

Citroen C3 1.4HDI Eksluzive

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
10 авг. 15:42 , ,

CITROEN C3 -10

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
10 авг. 12:16 Претпријатие , ,

CITROEN C3 1.1 BENZIN -08 MOBIL-STEF

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
08 авг. 18:36 , ,

Citroen C3 ,2005, registrirana.ful oprema

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
07 авг. 19:21 , ,

PEUGEOT 206SW 1.4HDI 2003god reg.cela god KLIMA

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
06 авг. 11:32 Претпријатие ,

Citroen C3 1.6 HDi 1.6 90ks

5 700 МКД

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
04 авг. 12:55 , ,

CITROEN C3 NEUVEZENA

2 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 авг. 13:48 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.4HDI -09

3 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 10:55 , ,

CITROEN C3 1.4 HDI

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
02 авг. 13:34 , ,

CITROEN C3 MAKEDONSKI REGISTRIRAN

3 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
29 јул. 08:42 Претпријатие ,

CITROEN C3 - 1.4 HDI - 2008 - NOVO - AVTO ALEX -

2 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
27 јул. 18:07 ,

продавам ц4

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 12:05 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.4benz PLIN -05 Automatik

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
14 јул. 16:28 ,

Citroen C3 1.4 Hdi -06 Reg Klima

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
13 јул. 19:38 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.4 benzin plin

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
12 јул. 14:28 , ,

Citroen C3 1.4 HDI 50 kW 2008 ne uvezuvan

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
11 јул. 16:25 Претпријатие , ,

Citrën C3 Automatik

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
07 јул. 19:52 ,

CITROEN C3 1.4 BENZIN/PLIN 2009G. 100.000KM EXCLU.

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
01 јул. 12:11 ,

Citroen C3 -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 13:47 Претпријатие ,

Citroen C3 Picasso 1.6HDI 90HP

7 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
24 јун. 12:24 ,

Citroen C3 -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток