Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Citroën C4 | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Citroën C4 | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 фев. 18:01 , ,

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 16:17 , ,

C4 Picasso

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 дек. 12:24 , ,

Citroen C4 1.6 HDI -14

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
05 ноем. 17:36 , ,

Citroen C4

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
19 окт. 12:28 , ,

Citroen C4 Grand Picaso

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 12:49 , ,

Citroen C-4

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
26 авг. 16:06 , ,

Citroen C4 1.6 HDI

3 690 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
05 јун. 22:33 , ,

Citroen C4 vo odlicna sostojba

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 15:16 , ,

Citroen C4 1.4 plin so atest

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
24 апр. 17:32 , ,

Citroen C4 Picasso

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
08 фев. 00:11 , ,

CITROEN C4 GRANDE PICASSO 1.6HDI -08

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 јул. 20:02 , ,

Citroen C4 1.6hdi

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
05 септ. 23:06 , ,

Citroen C4 1.6hdi 90ks neuvezena

3 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
05 септ. 22:46 , ,

Citroen C4 1.6hdi vts oprema 145000km -05

4 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
05 септ. 18:43 , ,

CITROEN C4 1.6HDI 90HP -06 NEUVEZENA

3 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
09 мар. 22:21 , ,

Citroen C4 -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
09 мар. 15:38 , ,

Citroen C4 1.6 -05

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
11 јан. 09:59 , ,

Citroen C4 -09 moze zamena za pogolemo vozilo

6 666 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
08 ноем. 20:48 , ,

CITROEN C4 1.6 125 HP -09 SX MODEL

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
04 септ. 09:37 , ,

Citroen C4 1.4 -09 moze i zamena

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
02 септ. 15:21 , ,

Citroen C4 1.4 -09 moze i zamena

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
01 септ. 11:50 , ,

Citroen C4 1.4 -09 moze i zamena

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
27 авг. 12:45 , ,

Citroen C4 1.4 -09 moze i zamena

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
25 авг. 12:37 , ,

Citroen C4 1.4 -09 moze i zamena

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
22 авг. 16:33 , ,

Citroen C4 1.4 -09 moze i zamena

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
20 авг. 12:04 , ,

Citroen C4 1.4 -09 moze i zamena

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
17 авг. 14:34 , ,

Citroen C4 1.4 -09 moze i zamena

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
13 авг. 14:54 , ,

Citroen C4 1.4 -09 moze i zamena

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
11 авг. 15:05 , ,

Citroen C4 1.4 -09 moze i zamena

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
09 авг. 15:06 , ,

Citroen C4 -09

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
04 авг. 15:46 , ,

CITROEN C4 -09

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
17 јул. 15:40 , ,

CITROEN C4 -09

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Citroën C4 | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток