Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën | C5

Вчера 19:17 , ,

Citroen C5 exclusive

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:35 ,

Citroen C5

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:51 , ,

Citroën C5 HDI Euro5

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
10 јул. 20:46 , ,

Citroen C5 2.0 HDI 138 hp

7 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
10 јул. 09:15 Претпријатие ,

CITROEN C5 - 2.0 HDI -06 AVTO ALEX VELES

2 980 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
10 јул. 02:06 , ,

Citroen C5 V6 -05

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 00:08 ,

Citroen c5

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
03 јул. 21:28 , ,

CITROEN C5

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
28 јун. 14:49 ,

Se prodava

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 21:01 Претпријатие , ,

CITROEN C5 2.0 HDI 100KW AVTOMATIK PERFEKTEN

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун. 16:11 ,

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI 103KW 2012

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
22 јун. 09:03 Претпријатие , ,

CITROEN C5 2.0 HDI CH

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 15:15 ,

Citoren C5 -05

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
16 јун. 23:35 ,

Citroen C5 -05

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 20:37 Претпријатие , ,

Citroen C5 2.0 HDI 2009

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
12 јун. 15:29 Претпријатие ,

Citroen C5 2.0 i so TNG URED Full -07

4 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
29 мај 08:25 , ,

Citroen taxi

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
19 мај 19:33 Претпријатие , ,

Citroen C5 2.2hdi 175ks EXCLUSIVE

5 490 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 16:41 ,

Citroen C5

12 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
09 мар. 14:46 , ,

Citroen C5

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар. 14:38 ,

Citroen c5 -06

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 16:31 , ,

Citoren C5 2.2hdi -05

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
15 фев. 19:35 , ,

CITROEN C5 MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
05 фев. 03:40 ,

Citroen C5

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 14:06 ,

Citroen C5 moze zamena

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 23:36 ,

Citroen C5 -08

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 дек. 08:23 , ,

Citroen C5

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
30 ноем. 04:08 ,

CITROEN C5 -04 2.0 HDI

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 16:38 , ,

CITROEN C5 2.0 HDI 136 ks KARAVAN -08

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 окт. 13:37 ,

Citroen C5

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 13:49 ,

Citroen C5 2.0 HDI -05 servisirano komplet

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 19:57 ,

Citroen C5

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
17 септ. 17:24 ,

Citroen C5 2.0 HDI

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
07 септ. 09:12 Претпријатие ,

CITROEN C5 1.6HDI 110KS EXCLUSIVE -10

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 21:51 ,

CITROEN C5 EXCLUSIVE TOURING FULL ITNO

5 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 17:42 ,

Citroen C5

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 20:45 , ,

Citroen C5 mnogu zacuven donesen od Svajcaria

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 17:22 , ,

Citroen C5

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 5 000 - 9 999
09 авг. 16:29 ,

Citroen C5 2.2Hdi Fiat Punto 1.2

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 18:53 ,

CITROEN C5 2.7HDI BI-TURBO EXCLUSIVE NOVA MAKSAUTO

5 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
22 јул. 14:25 , ,

Citroen C5 itno

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
12 јул. 15:20 , ,

Citroen C5

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
12 јул. 15:00 ,

Citroen C5

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 17:57 ,

Citroen C5 -03

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
20 јун. 15:27 Претпријатие , ,

CITROEN C5 EXCLUSIVE 2.2HDI 125kw

7 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 12:12 , ,

Citroen C5

3 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
08 јун. 06:54 , ,

Citroen C5

3 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
27 мај 22:18 ,

Citroen C5 Odlicen avtomobil prv gazda MK tablici

6 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток