Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Citroën | CX | Pazar3

28 дек. 02:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen CX odlicno socuvan

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 70 000 - 74 999
06 дек. 20:11 Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN C3 CX 1.4 I VO ODLICNA SOSTOJBA

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 70 000 - 74 999
14 јул. 00:24 Автомобили , Штип

Citroen CX 2,5 Dizel -70

800 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток