Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën | DS3

30 јун. 13:57 ,

Citroen DS3 C3 1.6i 120ks -12

6 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
11 јун. 10:24 , ,

Citroen DS3 1.6 120ks

8 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
05 септ. 22:23 ,

Citroen DS3

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
05 мар. 09:46 , ,

Citroen DS3

12 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 25 000 - 29 999
20 септ. 11:59 , ,

Citroen DS3 -15

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
16 јул. 10:27 , ,

citroen ds3

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток