Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën | DS4

11 авг. 15:19 Претпријатие ,

Citroen DS4 1.6HDI SPORT -12 euro5

8 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 12:51 , ,

CITROEN DS4 1.6 BENZIN 160KS

11 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 35 000 - 39 999
25 дек. 13:04 ,

Citroen DS4

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
11 дек. 14:24 ,

Citroen DS4 2.0hdi Sport

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
18 јан. 12:36 , ,

Citroen DS4 COUPE so 5 vrati dizel -13

18 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
27 јул. 13:47 , ,

CITROEN DS4 SPORTCHIP -12

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
16 јун. 13:00 , ,

Citroen DS4 SportChic -12

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
22 мај 17:14 ,

Citroen DS4 2.0 HDI 163ps -11

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток