Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Citroën | DS5

27 јан. 12:09 Претпријатие ,

Citroen DS5 2.0HDI 165HP

11 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
20 дек. 20:10 , ,

CITROEN DS 5 2.0 HDI -13 NEUVEZENA

16 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
27 мај 06:50 , ,

Citroen DS5H HDI 2.0 4 Motion

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток