Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën | Evasion

19 ноем. 15:03 ,

Citroen Evasion

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
05 ноем. 22:55 , ,

Citroen Evasion

1 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
06 фев. 19:46 , ,

Citroen Evasion

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 22:09 ,

Citroen Evasion

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 400 000 - 449 999
03 апр. 22:15 , ,

Citroen Evazion 2.1 td klimatizirano -97

3 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 30 000 - 34 999
19 фев. 20:13 ,

Citroen Evasion -01 top vozilo

3 450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 23:53 ,

Citroen Evasion 2.1 TD full oprema -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток