Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën | GSA

08 авг. 14:48 ,

Citroen GS od -75 1.3 CLUB

350 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 110 000 - 119 999
24 апр. 13:52 ,

CITROEN GSA OLD TIMER

Година: 1980
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток