Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Citroën | Jumper

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


20 јун. 10:36 Претпријатие ,

Citroen Jumper 2.2 HDI -12 Euro 5

9 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
05 мај 16:49 ,

Citroen jumper 250

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
24 септ. 14:22 , ,

Citroen Jumper -02

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
04 септ. 19:21 ,

CITROEN JUMPER 2.2HDI 2+1 TOVARNO LIZING MAKS AUTO

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
24 мај 11:08 ,

Citroen Jumper 2.2hdi 120ks -08

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 18:03 Претпријатие , ,

CITROEN JUMPER HDI 7 MESTA I TOVAR KLIMA

10 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 35 000 - 39 999
04 дек. 00:06 , ,

Citroen Jumper 2.2 dizel

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
06 ноем. 18:26 , ,

Citroen Jumper 2.8 HDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 21:04 , ,

CITROEN JUMPER 2.2hdi L2H2 KLIMA

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток