Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Citroën | Jumper | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


04 ноем. 21:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN JUMPER 2.2 HDI CH MAXI

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 15:07 Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen jumper boxer ducato

1 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
30 апр. 21:04 Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN JUMPER 2.2hdi L2H2 KLIMA

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 12:05 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroen Jumper 2.5 patnicko 8+1

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
28 окт. 20:00 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Citroen Јumper 2.2 hdi maksi -11

9 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 18:50 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen Jumper 2.2 hdi tovarno

8 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 20:49 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kombe Citroen Jumper -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток