Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën | Jumpy

10 јун. 10:38 , ,

Citroen Jumpy -13

6 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 5 000 - 9 999
09 дек. 23:52 Претпријатие ,

CITROEN JUMPY 2.0 HDI KLIMA

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 16:49 ,

Citroen Jumpy

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 23:59 , ,

Citroen Jumpy 2.0 HDI 136ks -11

4 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 03:43 ,

PEZHO EKSPERT 2.0 / 2008 / KLIMA / PLLATENO SVE

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
02 јун. 19:16 ,

Citroen Jumpy 1.6hdi -10

6 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 01:57 , ,

Citroe Jumpy 1.6Hdi

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
08 јун. 03:37 , ,

Citroen Jumpy

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
04 мај 21:00 , ,

Citroen Jumpy 2.0 HDI

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
29 јан. 09:11 , ,

CITROEN JUMPY

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
17 јун. 19:35 , ,

Citroen Jumpy

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
02 дек. 13:17 , ,

Citroen Jumpy 2.0 dizel so 6 brzini -07

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
09 окт. 06:24 ,

Citroen Jumpy -98

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 11:38 ,

CITROEN JUMPY -02

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
23 јун. 16:29 , ,

CITROEN JUMPY 2.0 HDI 6+3 SEDISTA

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 20:30 ,

Citroen Jumpy -05

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток