Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Citroën | Jumpy

09 дек. 23:52 Претпријатие ,

CITROEN JUMPY 2.0 HDI KLIMA

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток