Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Citroën | SAXO

06 авг. 09:02 , ,

CITROEN SAXO 1,5 DIZEL MODEL ( BIG) ,KUPEN MK

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
28 јул. 19:29 ,

CITROEN SAXO

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 00:51 , ,

Citroen Saxo,prv gazda so servisna kniska

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
25 јул. 00:51 , ,

Citoen Saxo 1.5 D prv sopstvenik ,servisna kniska

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
25 јул. 00:33 , ,

Citroen Saxo

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
25 јул. 00:24 ,

Prodavam Citroen Saxo

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
23 јул. 12:53 , ,

Citroen SAXO

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
15 јул. 19:31 , ,

Citroen Saxo 1.5D

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 02:43 , ,

Prodavam Citroen Saxo

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
05 мај 03:50 ,

Citroen SAXO

550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 14:56 , ,

CITROEN SAXO 1.5 dizel -02 itno

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 22:18 , ,

CITROEN SAXO 1.5 dizel

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
27 фев. 14:03 , ,

Citroen Saxo

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
26 фев. 21:01 ,

Citroen Saxo -00

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
05 фев. 17:53 , ,

Citroen Saxo -96

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 50 000 - 54 999
10 јан. 20:24 , ,

Citroen Saxo -99

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 20:32 , ,

Citroen Saxo

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 септ. 23:19 , ,

Citroen Saxo

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 21:08 , ,

Citroen Saxo 1.0 37KW

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
18 јул. 10:09 , ,

Citoren Saxo 1.5 -00 dizel

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
29 јун. 22:20 ,

Citroen Saxo 1.1 -01 Evtino Itno

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
14 јун. 12:58 , ,

Citroen Saxo so plinski ured

1 399 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 23:04 ,

Citroen SAXO 1.5D

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
05 јун. 20:53 , ,

Citeoen Saxo 1.5 Diesel

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
01 јун. 15:45 , ,

CTROEN SAXO 1.1 ATEST PLIN

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
24 апр. 22:39 , ,

Citroen Saxo 1,4i benzin plin odlicno

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
02 апр. 02:20 , ,

SAXO 1.4 PLIN ATEST

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар. 12:09 , ,

Citroèn Saxo 1.5

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
23 фев. 19:13 , ,

Citroen SAXO

1 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 09:06 , ,

Citroen Saxo 1.5 d

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
10 фев. 09:32 , ,

Citroen Saxo Atest plin

880 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
31 јан. 20:41 ,

Citroën Saxo

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
07 јан. 20:01 ,

Cistroen SAXO 1.0 plin

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
22 дек. 10:35 , ,

Citroen Saxo 1.5 dizel vo odlicna sostojba

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
17 ноем. 14:38 ,

Citroen Saxo

1 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
15 окт. 00:44 ,

Citroen Saxo

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
07 окт. 12:56 , ,

Citroen SAXO

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 18:23 , ,

Citroen Saxo

1 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999
17 септ. 13:41 Претпријатие , ,

CITROEN SAXO DIZEL REGISTRI CELA GODINA NOVI GUMI

880 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 17:40 ,

Citroen Saxo 1.1i

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
26 авг. 14:48 ,

Citroën saxo -98

1 050 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 09:35 , ,

Citroen Saxo

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 09:03 , ,

Citroen SAXO

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 14:09 ,

Citroen SAXO

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 20:23 ,

Citroen SAXO Registrirana do 5 mesec 2019 god

1 450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 23:23 , ,

Citroen Saxo 1.5 disel

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 22:53 ,

Citroen Saxo 1.1benzin

400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток