Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Citroën SAXO

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Citroën SAXO | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 мај 17:22 , ,

Citroen Saxo 1.5 dizel neregistrirano vo odlicna sostojba

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
17 мај 20:36 , ,

Citroen Saxo 1.5D 2001

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 20:00 , ,

Citroen saxo

950 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
12 апр. 12:42 Претпријатие , ,

Citroen Saxo 1.5 diesel registrirano cela godina

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
01 мар. 09:20 , ,

Citroen Saxo 1.0 Benzin

40 000 МКД

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
05 фев. 12:47 Претпријатие , ,

CITROEN SAXO 1.5 D REGISTRIRANO SO NOVI GUMI

990 ЕУР

Година: 1998
Километража: 80 000 - 84 999
20 јан. 23:10 , ,

prodavam SAXO 1.6 dizel 97

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 10 000 - 14 999
16 јан. 21:08 , ,

Saxo 1.0benzin NEMA PLIN

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 13:20 , ,

CITROEN SAXO 1.5 dizel -97

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
09 ноем. 13:09 , ,

Citroen SAXO 1.1benzin

570 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
09 септ. 19:41 ,

CITROËN SAXO 1.6 VTS 16V 180KS TUNING-98

3 790 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 50 000 - 54 999
31 авг. 12:09 Претпријатие , ,

CITROEN SAXO 1.1 REGISTRIRANO DO MAJ 2021

880 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
28 јул. 19:29 ,

CITROEN SAXO

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 00:51 , ,

Citroen Saxo,prv gazda so servisna kniska

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
25 јул. 00:51 , ,

Citoen Saxo 1.5 D prv sopstvenik ,servisna kniska

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
25 јул. 00:33 , ,

Citroen Saxo

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
25 јул. 00:24 ,

Prodavam Citroen Saxo

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
23 јул. 12:53 , ,

Citroen SAXO

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
10 јун. 02:43 , ,

Prodavam Citroen Saxo

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
05 мај 03:50 ,

Citroen SAXO

550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 14:56 , ,

CITROEN SAXO 1.5 dizel -02 itno

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 22:18 , ,

CITROEN SAXO 1.5 dizel

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
27 фев. 14:03 , ,

Citroen Saxo

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
26 фев. 21:01 ,

Citroen Saxo -00

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
05 фев. 17:53 , ,

Citroen Saxo -96

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 50 000 - 54 999
10 јан. 20:24 , ,

Citroen Saxo -99

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 20:32 , ,

Citroen Saxo

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 септ. 23:19 , ,

Citroen Saxo

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 21:08 , ,

Citroen Saxo 1.0 37KW

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
18 јул. 10:09 , ,

Citoren Saxo 1.5 -00 dizel

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
29 јун. 22:20 ,

Citroen Saxo 1.1 -01 Evtino Itno

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
14 јун. 12:58 , ,

Citroen Saxo so plinski ured

1 399 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 23:04 ,

Citroen SAXO 1.5D

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
05 јун. 20:53 , ,

Citeoen Saxo 1.5 Diesel

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
01 јун. 15:45 , ,

CTROEN SAXO 1.1 ATEST PLIN

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
24 апр. 22:39 , ,

Citroen Saxo 1,4i benzin plin odlicno

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
02 апр. 02:20 , ,

SAXO 1.4 PLIN ATEST

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар. 12:09 , ,

Citroèn Saxo 1.5

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
23 фев. 19:13 , ,

Citroen SAXO

1 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 09:06 , ,

Citroen Saxo 1.5 d

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
10 фев. 09:32 , ,

Citroen Saxo Atest plin

880 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
31 јан. 20:41 ,

Citroën Saxo

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
07 јан. 20:01 ,

Cistroen SAXO 1.0 plin

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
22 дек. 10:35 , ,

Citroen Saxo 1.5 dizel vo odlicna sostojba

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
17 ноем. 14:38 ,

Citroen Saxo

1 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
15 окт. 00:44 ,

Citroen Saxo

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
07 окт. 12:56 , ,

Citroen SAXO

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 18:23 , ,

Citroen Saxo

1 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Citroën SAXO | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации