Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Citroën | SAXO

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


10 јун. 02:43 , ,

Prodavam Citroen Saxo

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
05 мај 03:50 ,

Citroen SAXO

550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 14:56 , ,

CITROEN SAXO 1.5 dizel -02 itno

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
02 мар. 22:18 , ,

CITROEN SAXO 1.5 dizel

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
27 фев. 14:03 , ,

Citroen Saxo

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
26 фев. 21:01 ,

Citroen Saxo -00

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
05 фев. 17:53 , ,

Citroen Saxo -96

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток