Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Citroën | SAXO | Pazar3

06 мар. 15:30 Автомобили , Струмица , Босилово

Citroen SAXO 1.1 -99

630 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток