Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Citroën | SAXO | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


10 фев. 19:23 Автомобили , Струмица

Citroen SAXO

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
06 мар. 15:30 Автомобили , Струмица , Босилово

Citroen SAXO 1.1 -99

630 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 16:32 Автомобили , Радовиш

Citroen Saxo 1.4 vts -03

1 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток